SAHNE, 18 yaşındaki üvey oğlu Edwin (Codey Steele) ile birlikte eve döndüğünde, geç kocası (Edwin’in babası) için bir vasiyetname okuduktan sonra yas tutan bir dul Natasha’ya (Lisey Sweet) açılıyor. Ona hiçbir şey bırakılmadığı için üzgün ama Edwin, miras aldığı evde kalmasına izin vermek de dahil olmak üzere onu ayağa kaldırmaya yardım edeceğine söz veriyor.

Sıcak bir kucaklaşmayı paylaşıyorlar.

Daha sonra, Edwin’in rahmetli babasının eşyalarını temizlemeye başlamasını önerdiği gibi sarılmayı bırakırlar. Ne kadar erken başlarlarsa, o kadar çabuk bitecekler ve artık irade işleriyle uğraşmak zorunda kalmayacaklar. Rahmetli babanın sahip olduğu bir depo dolabıyla başlamaya karar verirler. Ertesi gün, dolaba vardıklarında ve kapıyı açtıklarında çeneleri tamamen şoka girer.

BAŞLIĞA KES

Natasha ve Edwin, bir BDSM zindanını ortaya çıkardıklarında, babanın gizli bir hayatı olduğunu fark ettiklerinde dehşete düşerler ve püskürtülürler. İhanete uğramış hissediyorlar ama Edwin, Natasha’yı ekipmanı araştırırken gördüğünde, cinsel uyanış kıvılcımı var. Rahatsız olan Edwin odayı temizleyeceğine söz verir.

Önümüzdeki birkaç gün boyunca, Natasha’nın haberi olmadan, Edwin BDSM zindanına olan ilgisinin artmasıyla yavaş yavaş bozuluyor. Ekipmandan kurtulmaz ve Natasha onunla bu konuda defalarca yüzleşir, ürkütücü ve çaresiz hale gelir.

Sonunda Natasha, Edwin’in ilerleyişini görmek için depo dolabına uğrar, ancak tam olarak aynı göründüğünü keşfettiğinde şok olur. Edwin gölgelerden çıkıp ona doğru adım attığında, yüzünde kötü niyetli bir sırıtış olduğunda daha da şok olur.

Comments are closed.