SAHNE Marie’nin (Anny Aurora) üvey amcası Daniel’i (Brad Newman) ve her ikisi de dışarıda bir gece için giyinmiş olan karısı Sandra’yı (Karla Lane) kapıya kadar görmesiyle açılır. Marie, evlilik yıldönümlerini kutlamak için dışarı çıkacak olan Daniel ve Sandra’nın yanında oturuyor. Üçü kısaca sohbet ederken Marie, Daniel’e bir cazibe ipucu ile bakıyor, ancak başka kimse bunu fark etmiyor gibi görünüyor.

Sandra ve Daniel ayrılırken Marie derin bir nefes alır ve dudağını ısırır. Belli ki Daniel’den çok etkilenmiş.

BAŞLIĞA KES

Biraz sonra Daniel ve Sandra eve erken geldiklerinde Marie şaşırır. Sandra çok erken kutladı, bu yüzden erken bir gece demek zorunda kaldılar. Bir yudum bile almayan Daniel, Sandra’yı yatağa götürür.

Birkaç dakika sonra Daniel, Marie ile kanepede otururken odaya geri döner. Marie, daha sonra almaya karar verdiği bir fırsatı hissediyor gibi görünüyor. Daniel ile biraz flört etmeye başlar.

Sohbet etmeye devam ederken, Marie flörtlerini sürekli artırıyor. Yakında Daniel, Marie’nin neyin peşinde olduğunu anlar. Gittikçe daha cazip hale geliyor, ancak dürtülerine direnmeye çalışıyor. Ama sonunda Daniel, Marie’nin baştan çıkarma taktiklerine artık direnemez.

Marie, Daniel’in özel gecesini asla unutmamasını sağlayacak…

Comments are closed.