Alışılmadık bir durum, genç Joshua Wiley’nin (yeni gelen Joshua Lewis tarafından canlandırıldı) kayınvalidesini (Reagan Foxx) eğlendirmesine neden olur, çünkü karısı Laura, Laura iş için şehir dışındayken boşanmış yalnız annesiyle takılmasına izin verir. Bu platonik bir ilişki ama Laura onu annesinden çaldığı bir külotla yakaladığında Josh’un başı belaya girdi -uh-oh!

Annem, anne ve damadın birlikte küçük randevularına devam edip edemeyeceğine karar vermek için işi Laura’ya bırakır. Kısa bir süre sonra Joshua, çiçeklerle annemin kapısına gelir ve Laura’nın “çıkmaya” devam etmelerinin sorun olmadığını bildirir. Laura annesini seviyor ve yalnız kalmasını istemiyor. Laura iş için şehir dışındayken neden kocası Yeşu’yu ödünç vermiyorsun? Reagan’ın annesi Josh’a eşlik edebilir ve Josh da Reagan’a eşlik edebilir. Laura, kocasının muhteşem annesine karşı romantik duygular beslediğinden şüphelenene kadar bu düzenleme mükemmeldi.

Josh gelir ve Reagan’a Laura ile her şeyi düzelttiğini garanti eder. Laura yine “randevularımıza” gitmemizle “tamamen havalı”. Ne de olsa Reagan, Laura’yla işleri nasıl düzelteceği konusunda ona tavsiyede bulunanın o olduğuna inanıyor. Joshua, Reagan’a cübbesinden çıkması için yalvarır, “hadi dışarı çıkalım!” Reagan göz alıcı oluyor, siyah bir gece elbisesi giyiyor ve hepsi kasabada bir gece için hazır.

Laura’dan gelen bir telefon onları ertesi sabah sabah 6’da uyandırır – çiftin çok fazla içeceği vardı ve birlikte yatağa tamamen giyinik bir şekilde uykuya daldı. Her şey hala masum ve Josh, Reagan’a çok ihtiyaç duyulan bir ayak masajı bile yapıyor (yüksek topuklu danslarla geçen bir geceden sonra). Diyor ki: “Ah anne, bazen yanlış kızı seçtiğimi düşünüyorum”. Öpüşüyorlar, ama eve gitme zamanının geldiğine ısrar ediyor.

Laura yılın yarısı uzaktayken Joshua, Laura’yla yüzleştiğini ve onu annesiyle paylaşmayı kabul ettiğini söylüyor. Reagan, “Seninle sevişmeyi ne kadar çok seveceğimi söyleyemem ama kızıma ihanet etmeyeceğim” diye açıklıyor. “Dürüst olmak gerekirse, seni seviyor anne ve seninle birlikte olmamın hile olmadığını anlıyor” diye iddia ediyor.

Kendini kontrol edemez ve ısrarcı çocuğa ve dokunuşundan, öpücüğünden duyduğu hazza yenik düşer. Yaramaz sahnenin açılmasını izleyin ve sürpriz bir son için burada kalın!

Comments are closed.