April (Alex Coal), erkek arkadaşı Andy’nin planladığı hafta sonu gezisinden pek memnun değil. Mesele şu ki, Andy’nin kardeşi Pete’i ziyaret ediyorlar (Logan Pierce), April’ı ürpertiyor. Pete’in zaten bir kız arkadaşı olmasına rağmen April, Pete’in onu arzuladığından emindir. Ne yazık ki Andy, April’in aşırı tepki verdiğini ve Pete’in biraz garip, elbette ama zararsız olduğunu düşünüyor.

Geldiklerinde Pete onları kapıda karşılar. April’in ne kadar rahatsız olduğunu bilmesine rağmen Andy, arabadaki çantaları unuttuğunda ısrar eder ve geri dönüp onları alması gerekir. İznini alırken April isteksizce Pete’i içeride takip eder ve yarı şaka yollu erkek arkadaşına onu Pete’le çok uzun süre bırakmamasının daha iyi olduğunu söyler!

Çok az şey biliyor, kardeşler onun arkasından gizli bir anlaşma yaptılar. Andy direksiyona geçer geçmez arkasına bakmadan uzaklaşır. Şimdiden daha yeşil çayırlar arıyor…

April, Andy’nin gittiğini fark ettiğinde paniğe kapılır ve neler olduğunu öğrenmek ister. Öte yandan Pete, bazen erkeklerin sıkıldığını ve hayatlarında biraz çeşitliliğe ihtiyaç duyduğunu söylerken sakin ve toplanmış durumda… Bu yüzden kardeşler, masum kız arkadaşlarını biraz eğlenmek için takas etmeyi ve paylaşmayı kabul ettiler.

April incinmiş ve ihanete uğramış olmasına rağmen, Pete’le hiçbir şey yapmak istememesine rağmen, şimdi yapayalnız ve gidecek başka yeri yok…

Comments are closed.