Ashley Wolf, üvey oğlu Anthony Pierce’den ve seks takıntısından çok bıktı. Bugün göndermek için bazı resimler çekmek için kefalini çıkardı. Ashley onu olay yerinde yakalar, ancak telefonundaki fotoğrafların düzenlenmediğine inanmayı reddeder. Ashley babasının horozunu gördü ve üvey oğlunun bu kadar iyi donanımlı olabileceğine hiç inanmıyor. Gerçeği görmesi gerektiği konusunda ısrar ediyor.

Ashley gerçek anlaşmayı görmek istediğinde, havaya uçtu. Kendini nasıl şımartmak istemez ki? Anthony, Ashley’nin ağzına koymasına izin vermeyi teklif ettiğinde ve babasına söylemeyeceğini söylediğinde, Ashley biraz el sallar. Üvey oğluna asla söylemeyeceğine yemin ettirir, sonra devam eder. Yine de o büyük olanı emmek, bu horoz özleyen ev hanımı için yeterli değil, bu yüzden Ashley devam ediyor ve daha fazlasını alıyor.

Ters kovboy kız tarzı bir yolculuk, ilk nüfuz edici deneyimidir ve ardından bazı kovboy kız eylemleri gelir. Anthony onu kanepenin kenarına yatırırken kıllı amı sırılsıklam oluyor ve sonra kendini uylukları arasında eve götürüyor. Cowgirl’e girmek, Ashley’nin sert bir şekilde boşalması gereken son şey. Dizlerinin üstüne çöken Ashley, onu spermle damlatan bir yüz masajı yapıyor ve Anthony’yi sik resimleri çekerken casusluk yaptığı için çok mutlu.

Comments are closed.