Eşim son zamanlarda evde daha fazlasını yapmak için benim davamdaydı. Ne derse onu yapmam gerektiğini bilecek kadar uzun süredir evliyim. Bakkaliye ve bulaşık gibi şeylere yardım etmek istemediğimden bile değil, ama o bunları yapmakta çok daha iyi! Mağazada almayı unuttuğum çok önemli bir malzeme var ya da 5 dakika ovalayarak geçirdiğim bir çatalın içine sıkışmış yiyecekler var! Bulaşıkları yeniden yıkaması ya da markete son dakikada koşması gerekse de karım hala bu işleri yapmamı bekliyor…

Mağazaya haftalık yolculuğumda cüzdanımın cebimde olmadığını fark ettim. Her koltuğun altını kontrol ederek ve tüm torpido gözlerine bakarak arabamı hızla taradım. Cüzdanım hiçbir yerde bulunamadı! Eve dönüyorum, kredi kartlarımın incelikli olması ve gece standımda olması için dua ediyorum.

Hiçbir şey beni görmek üzere olduğum şeye hazırlayamazdı, tam bir şoktaydım!! Kızım odamda ne yapıyor? Çatlamış kapıdan zirveye çıkıyorum ve işte orada, doğal olarak geniş göğsü aynaya bakıyor. Bol göğüslerini bardaklara doldurarak birkaç çift sütyen denemesini izliyorum..

Telefonum aniden çalıyor ve onu korkutuyor! Odaya girdiğimde Lennox’un utandığını söyleyebilirim ama küçük düşürülmesi gereken kişi benim! O bakmazken kızımı izlerken yakalandığıma inanamıyorum.

Bana sütyenlerinin artık uymadığını ve göğüslerinin şimdi ne kadar hızlı büyüdüğünü anlatıyor. Ama utanılacak bir şey olmadığına ve vücudunu kucaklamasına izin verdim! Annesinin sütyenini giydirdim ama sanırım annesinden bile daha büyük bir kemiğe ihtiyacı var! Ben sadece bir erkeğim ve tek düşünebildiğim kızımın göğüslerinin ne kadar harika olduğu…

Sihrimi kızım üzerinde çalıştırmamı ve onunla bir anlaşma yapmamı izle. Küçük kızımı alışverişe götürdüğüm için çok mutluyum, ama sadece önce inmeme yardım ederse!! Genç amını becerirken o büyük göğüslerin zıpladığını görmek zorunda kaldım!

Comments are closed.