Bunny Madison deli gibi bataryalardan geçiyor. Üvey oğlu Juan Loco neyin peşinde olduğunu sorduğunda paylaştığı hiçbir yeri bulamıyor. Son bir çekmeceyi açan Bunny, bir çift pil bulur ve odadan çıkar. Juan, Bunny’nin yatak odasına gitmeden önce neyin peşinde olduğunu sormak için biraz bekler. Titreşimli oyuncağıyla mastürbasyonun ortasında, ama Juan’a iyi olduğuna dair güvence verirken bile Bunny’nin oyuncağının pili bitiyor.

Juan üvey annesi için daha fazla pil alır ve içeri gir dediğinde odaya girer. Bunny’yi sırf iç çamaşırı sütyeninde ve tangasında gördüğünde gözlerini kaçırmaya çalışır. Bunny almıyor. Juan’ı ve aletini uzun zamandır hayal ediyordu ve bugün istediğini elde edeceği gün. Kalçalarını açarak kendini Juan’a sunar. Juan, büyük göğüslü üvey annesini tatmin etme fırsatına hayır diyecek kim? Önce yüzünü o damlayan kümese daldırır ve onu büyük penisi için hazırlar.

Juan dizlerinin üzerine çöküp eve Bunny’nin kapısına kaydığında, onu uzun inlemelerle cesaretlendirir. Sonra o güzel bobileri yüzüne sokarken kovboy kızına binmek için üstüne tırmanıyor. Ters kovboy kızına binmek için döndüğünde, zıplamaları ile baştankara masajı arasında hiçbir şey tutmaz. Dizlerinin üstüne çöken Bunny, Juan’ın köpek vuruşlarıyla buluşmak için geri döner. Sonra Juan’ı emmek ve göğsünden aşağı damlayan büyük bir somun verene kadar okşamak için yere dizlerinin üzerine düşer. Aşağı inerken Bunny, Juan’a artık ona sahip olduğu için bataryaya ihtiyacı olmadığını söyler.

Comments are closed.