SAHNE, Carson (Ryan Driller) ve Kim’in (Dee Williams) vaftiz kızları Kelly’yi (Natalie Brooks) ve ailesi George’u (John Legendary) ve Eleonore’u (Kiki D’AİRE) ev yapımı bir yemeğe davet ettikleri bir akşam yemeğine açılıyor.

Akşam yemeği ilerledikçe, Carson ve Kim, ebeveynleri ona karşı şüpheli şeyler söylerken, onu azarlarken ve utandırırken Kelly için endişelenir. Kelly sonunda masaya uzandığı için eline tokat attığında, içine kapanık bir Kelly tuvaleti kullanması için kendini mazur gösterirken, Carson ve Kim sessizliklerini daha fazla tutamayacakları konusunda hemfikirdir.

Carson ve Kim, Kelly’ye karşı davranışları konusunda George ve Eleonore ile yüzleşir. George ve Eleonore savunmaya geçerek Carson ve Kim’e sadece Kelly’nin vaftiz babası olduklarını ve Kelly’yi nasıl yetiştirdikleri konusunda söz sahibi olmadıklarını hatırlatırlar. Kelly döndüğünde, George ve Eleonore onunla birlikte kalkar ve giderler.

Bu rahatsız edici durumun ardından yalnız kalan Carson ve Kim, Kelly’ye kendilerinin olsaydı çok daha iyi davranabileceklerine karar verirler. Sessiz bir anlaşma yaparlar: George ve Eleonore’un resmin dışında olması gerekir. Temelli olarak.

BAŞLIĞA KES

Birkaç hafta sonra Carson, Kim ve Kelly, Kelly’nin bavuluyla birlikte aynı eve girerler. Atmosfer ciddidir. Kelly’nin ailesinin birkaç gün önce korkunç bir kazada öldürüldüğü ve destek için Carson ve Kim’in yanında kaldığı ortaya çıktı.

O gece Kelly, Carson ve Kim’i yatak odalarında ziyaret eder ve gözlerini kapatamaz. Misafirperver bir Carson ve Kim, ebeveynlerinin kaybından duyduğu üzüntüyü ifade ederken onu rahatlatır.

Sürprizine göre Carson ve Kim, Kelly’nin ailesine ve ona nasıl davrandıklarına kötü davranmaya başlar. İlk başta kafası karıştı ama Carson ve Kim onu pohpohlamaya başlıyor, ona gerçek ailesiyle daha önce hiç hissetmediği bir şefkat gösteriyor. Carson ve Kim, onlardan istediği tüm sevgiye sahip olabileceği konusunda ısrar ederek onu yanağından kucaklayıp öperler.

Carson ve Kim daha sonra birbirlerini nasıl sevdiklerini ifade etmek için cinsel bir şekilde öpüşürler, bu da Kelly’yi korkutur ve beklenmedik bir şekilde uyandırır. Ailesinin bunu yaptığını hiç görmemiş. Carson ve Kim, Kelly’yi de aynı şekilde öpmeyi teklif eder. Kelly telaşlı ve biraz tereddütlü ama biraz ikna ettikten sonra merakı elinden gelenin en iyisini yapıyor ve bir öpücük denemeyi kabul ediyor.

Kelly, bir ailenin birbirlerine karşı şefkatli olmasının normal olduğu konusunda ısrar eden Carson ve Kim ile öpüşür. Kelly’yi daha da pohpohlayıp uyandırdıkça, cinsel bir terk gecesinde bu sevgiyi mahrem sınırlarına itme teklifine karşı koyamaz.

Comments are closed.