Üvey Oğlu Creampies Sıkışmış Yoga Üvey Anne
Üvey anne oturma odasında yoga yapıyor. Cildi sıkı, beyaz yoga pantolonu ve küçük mavi spor üstüyle üvey anne, MİLF vücudunu uzatır ve tonlandırır. Kedi pozuna girdiğinde üvey annenin sırtı dönüyor, dört ayak üzerinde kalmış, hareket edemiyor. Üvey anne yardım ister, ‘Üvey oğul? O sen misin? Bana yardım edebilir misin? Sıkıştım kaldım. Lütfen kalkmama yardım et. Onun itaatkar üvey oğlu olarak, üvey annene itaat edebilir ve yardım edebilirsin ya da bu senaryodan en iyi şekilde yararlanabilirsin.

Üvey anne külotsuz yoga yapıyor mu? Bacaklarının arasında gördüğün ıslak bir yama mı? Üvey annenin şehvetli ganimeti çok düzgün vücutlu görünüyor, o dar beyaz yoga pantolonlarında çok çekici. Yardım edemezsin, uzanıp üvey annene dokunmaya başlamalısın. Üvey anne elbette protesto ediyor, ‘Hemen kes şunu! Nasıl cüret edersin. Başın çok belada genç adam! Aletini çıkarmasan iyi edersin! Elbette öylesin. Günaha çok büyük.

Üvey annenin yoga pantolonunu yırtıp nemli MİLF amını ortaya çıkarıyorsun. Durman için verdiği emirleri görmezden gelerek parmaklarını onun içine sokar ve g noktasına masaj yapmaya başlarsın. Şehvetin, üvey annenin ıslanmasını sağlar. Sana yaramaz bir genç olduğunu ne kadar çok söylerse, o kadar kötü olmak istersin. Kendini onun arkasına koy ve içeri gir. Tanrım! Üvey annenin amı çok sıcak ve davetkar. Onu çok sikiyorsun. İlk başta protesto ediyor, ama sonra sana isim takmaya başlıyor, sana ne kadar acıklı olduğunu söylüyor, ‘Kız arkadaş edinememene şaşmamalı. Sen sadece üvey annesini becermek zorunda olan üzgün küçük bir adamsın. Beni becermenin tek sebebi seni durduramamam.’

Sikine boşalıncaya kadar üvey anneni sikmeye devam et. Üvey oğlunun aletinden geldiği için çok utanıyor. Son bir isteği var, ‘Lütfen içeri girmeyin. Sen genç ve doğurgansın. İçime boşalırsan beni hamile bırakabilirsin. Uyarısını dinlemen gerektiğini biliyorsun, ama canı cehenneme, şimdi duramayacak kadar iyi hissediyor. Üvey annenin amının içinde patlarsın. O kadar çok döl salıyorsun ki, dışarı çıktığında; Sanki üvey annenden bir döl yanardağı patlıyor gibi. Yoga pantolonunun köşebentini kirleterek ondan kabarıp fışkırıyorsun.

Comments are closed.